ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

LEDEN 2022

JÍDELNÍ LÍSTEK od 17.1.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 10.1.

 

Vážení strávníci,

dovolujeme si Vám oznámit, že důvody pro omezení naší činnosti bohužel stále trvají a tedy ještě do 12. 12. 2021 nebudeme vařit pro cizí strávníky.

Děkujeme za pochopení,

Jana Eisová
Vedoucí ŠJ

PROSINEC 2021

JÍDELNÍ LÍSTEK od 20.12.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 13.12.

LISTOPAD 2021

JÍDELNÍ LÍSTEK od 22.11.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 15.11.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 8.11.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 1.11.

ŘÍJEN 2021

JÍDELNÍ LÍSTEK od 25.10.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 11.10.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 4.10.

ZÁŘÍ 2021

JÍDELNÍ LÍSTEK od 6.9.

JÍDELNÍ LÍSTEK od 1.9.

 

Stravování v naší jídelně

   Je krátce po 11 hod. a ve dveřích školní jídelny se ozývá hlasité „Dobré poledne.“ Právě přichází naši nejmenší strávníci – děti z MŠ. Potichu usedají do svých židliček, berou si lžičky a vzorně nabírají polévku. Když jim jedna z nás nakládá na talíř hlavní chod, často slyšíme „Teto, co je to žluté?“ nebo“ Já nechci to červené!“ Mluvíme s dětmi, vysvětlujeme jim co je to žluté a co je to červené. Snažíme se, aby alespoň ochutnali. Nikoho nenutíme. U většiny z nich je časem vidět velký pokrok.

  Přibývá hodin a jídelna se plní žáky ZŠ. Tady už musíme zodpovídat složitější otázky.“ Co jsou to jáhly?,“ „ Jakou máme dnes rybu?,“ Velmi nás potěší, když například u bulgurového rizota slyšíme „Toto mamka vařila v sobotu!“

  Příprava jídelního lístku a vaření samotné je propojeno celou řadou doporučení, omezení a neustálým vyhledáváním nových receptů. U nejmenších věkových kategorií jsou bezesporu pravidla nejpřísnější. Snažíme se tedy neustále hledat kompromis. To, co dětem chutná, spojit s moderní gastronomií a přitom uspokojit doporučení spojená s přípravou jídel. Z tohoto hlediska jsou ovšem naše obědy velmi vhodné pro maminky na mateřské dovolené nebo pro starší spoluobčany.

Martina Sečkařová, kuchařka ŠJ

Školní jídelna

Školní jídelna je součástí Základní školy a Mateřské školy Petrov. Kuchyně a jídelna se nachází v přízemí objektu mateřské školy a v letošním školním roce poskytuje služby pro cca 150 strávníků. Vedoucí školní jídelny je paní Jana Eisová.

 

Interiér školní jídelny

 

                    Školní jídelna pro děti MŠ a ZŠ prošla interierovou úpravou. Postupně se budeme snažit o další úpravy,                                    

kterými budeme zpříjmňovat stolování našich malých strávníků

 

 

         V letošním školním roce jsme rozšířili vybavení školní jídelny o profi myčku nádobí, která umožní rychlejší a kvalitnější čištění nádobí. Ve školní kuchyni, která připravuje              pokrmy pro děti MŠ a ZŠ, také pro strávníky obce Petrov je vybavena konvektomatem, v němž jsou připravována jídla chutně a především zdravě.

 

Kolektiv zaměstnanců kuchyně v posledních dvou letech prošel změnami.

Obědy pro strávníky připravují (zleva): Martina Sečkařová, Michaela Macháčková a Simona Křížová.

 

Ceny obědů od 1. 2. 2012

Vážení strávníci, se vzrůstem DPH od 1. ledna 2012 budeme nuceni upravit také ceny obědů a svačin. Protože však chceme, aby toto zvýšení proběhlo pouze o částku nezbytně nutnou, rozhodli jsme se v měsíci lednu ponechat současnou výši úhrad a zdražení promítneme do cen až od 1. února 2012.

Ceny budou od 1. února 2012 v následujících hladinách: 

Pozn.: Pro zařazení dítěte do cenové kategorie je rozhodující věk, jehož dosáhne v příslušném školním roce.

Např. Má-li žák 11. narozeniny v květnu 2012, spadá podle vyhlášky po celý školní rok do kategorie 11-14 let.

 

Kontaktní údaje:

 

Školní jídelna při ZŠ a MŠ Petrov

696 95  Petrov 182

tel. 539 030 718 

mobil: 606 541 854 (vedoucí ŠJ, paní Jana Eisová)

 

Máte-li dotaz, připomínku, nebo potřebujete odhlásit oběd, NAPIŠTE NÁM!

Náš e-mail:  ekonom@skola-petrov.cz 

   

 

 

 

Novinky

Napište nám!

27.06.2011 11:14
Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu

27.06.2011 11:13
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.