Zápis do 1. ročníku

23.04.2017 18:41

ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU 2017

 

        V letošním školním roce byl legislativou změněn termín konání zápisů do 1. ročníků. Na naší škole se zápis konal v úterý 4. dubna 2017 od 15 do 17 hodin. K zápisu se dostavilo 14 dětí z mateřské školy. Každý kluk nebo děvčátko pracovalo s paní učitelkou s různými úkoly, které představily dovednosti dětí. Celou dobu s dětmi byli i jejich nejbližší – maminky a tatínkové, kteří viděli, co jejich kluk či děvčátko zvládá. Odměnou za jejich práci byl sladký barevný muffin, stojánek na tužky, který vyrobili starší žáci naší školy a pár drobností do školy.

     Do 1. ročníku od září 2017 nastoupí celkem 15 dětí. Třídu povede paní učitelka Jarmila Flašarová. Před nástupem do školy si děti vyzkouší „školu nanečisto“ ve stimulačně-edukativním kurzu v období duben 2017 až květen 2017, jehož cílem je adaptace na školní prostředí a pracovní činnosti spojené s nástupem do 1. ročníku.

Vše dětem přeji hodně úspěchů ve školní práci, jejich rodičům důslednost a trpělivost spojenou s přechodem dětí na školní práci.

 

Mgr. Renata Svobodová, ředitelka školy