VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ VÝTVARNÉ SOUTĚŽE

09.10.2016 17:04

Ve středu 5. 10. 2016 byly slavnostně předány ceny našim malým malířům a malířkám, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže na téma: MOJE OBLÍBENÁ HISTORICKÁ POSTAVA. Ceny byly udělovány u příležitosti setkání s autorkou historických knih spisovatelkou Naďou Horákovou. Děti soutěžily ve třech kategoriích: 1. kategorie - děti MŠ, 2. kategorie - žáci 1., 2. a 3. ročníku a 3. kategorie - žáci 4. a 5. ročníku. Jejich pohled na historické postavy je velmi rozmanitý. Také rozhodování o umístění nebylo vůbec snadné. Nakonec se děti a žáci umístili následovně.

 

1. kategorie: společná práce dětí MŠ

2. kategorie: 1. místo - BARTOŠ Filip, MACHÁČEK Mikuláš

                   2. místo - NEJZCHLEBOVÁ Carla, KLÁSEK MartinMalíř

                   3. místo - CÍCHOVÁ Natálie, KOČIŠOVÁ Andrea,

                                   MARTINKOVÁ Rozárie

3. kategorie: 1. místo - TOMŠEJOVÁ Nikola

                   2. místo - MARTINKOVÁ Natálie

                   3. místo - MATĚJOVÁ Kristýna

Všem vítězům a samozřejmě i všem, kteří se soutěže zúčastnili přeji mnoho úspěchů v další školní práci.

 

 

Mgr. Renata Svobodová