Vyhlášení ředitelského volna na ZŠ

07.02.2013 22:45

 

Vážení rodiče,

vzhledem k vysoké nemocnosti žáků, která dosáhla 52%, po konzultaci s Krajskou hygienickou stanicí, pobočkou Hodonín, vyhlašuji tímto na pátek 8. února 2013 mimořádné ředitelské volno na základní škole. Všichni žáci mají automaticky odhlášený oběd i svačinu. Pedagogičtí zaměstnanci budou čerpat studijní volno.

Mateřská škola bude fungovat v omezeném provozu – žádám vás tímto, abyste nevodili do MŠ nemocné děti a zabránili tak dalšímu šíření nemoci. Děkuji za vstřícnost a respektování výše uvedeného. Pokud jste tak již neučinili, přihlaste své děti na jarní prázdniny do docházkového listu MŠ (u dveří do školní jídelny).

Školní kuchyně pro veřejnost vaří v pátek 8. února bez omezení.

 

Mgr. Martin Fiala, ředitel školy

 

V Petrově dne 7. února 2013