Výchovný koncert pana Vojkůvky je přesunut na 15. března

07.02.2013 11:44

Vzhledem k vyhlášení ředitelského volna pro vysokou nemocnost dětí jsme byli nuceni přesunout také výchovný koncert, který byl na pátek 8. února naplánovaný. O vystoupení děti na základní ani mateřské škole nepříjdou, nový termín byl stanoven na pátek 15. března 2013. Děti, které již 50,- Kč přinesly, mají koncert zaplacený, děti, které byly nemocné a koncert zhlédnout, donesou 50,- Kč třídním učitelkám před koncertem. O termínu výběru budete včas informováni. Děkujeme za pochopení.

 

 

Bližší informace o vystoupení:

 

Název pořadu: Procházka hudbou

Hudební vystoupení je sestaveno z melodických písní a rytmických skladeb čes. a svět. skladatelů a je zábavné, poučné i výchovné. Dětské písně a skladby jsou doprovázeny obrázky ( zvířátka, pohádkové postavy atd.), mají různou náladu, děj, hádanky - textové, hudební, obrázkové; pohybové- taneční ztvárnění a učí děti poslouchat hudbu a vnímat text. Průvodní slovo je vedeno zábavnou i poučnou formou výkladu, otázek a odpovědíDěti jsou aktivně zapojeny a jsou součástí vystoupení.

Písničky :   Kočičky, Sluníčko, Kuřátka, Mravenčí ukolébavka ...

Skladbičky :   Píseň pro Elišku, Včelka Mája, Polka, Svatební pochod, Hrací skříňka ...

Písničky a skladbičky z pohádek a večerníčků :   Včelí medvídci, Tři veteráni,

Lotrando a Zubejda, Princezna ze mlejna, Mach a Šebestová ...