VELIKONOČNÍ TRŽIŠTĚ

11.05.2015 18:16

VELIKONOČNÍ TRŽIŠTĚ

Proč by měli na trh chodit jen babičky a dědečkové, tetičky a strýčkové? My, děti mateřské a základní školy společně s paní učitelkami jsme si také takové malé tržiště vytvořili.

Bylo to u příležitosti příchodu jara, připravili jsme si a vyrobili množství drobností, kterými si mohli naši známí, přátele a kamarádi vyzdobit své příbytky. Vše se nám hezky podařilo. Jen nám moc nepřálo počasí, bylo velmi větrno, deštivo a chladno,  proto jsme celou akci uskutečnili v prostorách školní jídelny. Účast byla veliká, hlavně, když si nás maminky a tatínkové přicházeli vyzvednout ze školy. Bezmála všechny výrobky jsme „prodali“ a získali jsme odměnu, z které nám bude zaplacena cesta do divadélka a cesta do bylinkové zahrady.

Děkujeme všem, kteří nás podpořili, navštívili a svůj domov si ozdobili některým z našich výrobků.

Děti mateřské a základní školy Petrov