Turnaj ve vybíjené

02.04.2014 12:57

První sportovní akcí, které se v letošním školním roce zúčastníme, bude PREVENTAN CUP - turnaj ve vybíjené. Jeho okrskové kolo proběhne 9. dubna 2014 na ZŠ Čejkovice. Vzhledem k nemocnosti, úrazům a nízkému počtu žáků ve 4. a 5. třídách se zúčastníme pouze kategorie CHLAPCI (ve které ovšem mohou startovat také dívky). 

Z žáků ZŠ Petrov jsou na tuto akci nominováni: Fiurášková Kateřina, Slováčková Denisa, Režňáková Magdaléna, Janečková Natálie, Bačíková Kristýna, Javornická Viktorie, Hudečková Nela, Svačina Roman, Šťastný Vojtěch, Kočvara Vít, Tokoš Zdeněk, Komoň Adam.

Nominace může být změněna v případě uzdravení některých hráčů základní sestavy.

Doprovod na akci zajišťují: Mgr. Martin Fiala, Radek Klásek a Michaela Bačíková osobními auty. Sraz žáků je v 7:30 v šatnách ZŠ Petrov, předpokládaný návrat z akce kolem 13:00 hodiny, žáci poté budou odvedeni na oběd, svačinu dostanou s sebou ráno ve škole.  S sebou si žáci vezmou sportovní oblečení (černé kraťasy a bílé tričko + sportovní obuv s nebarvící podrážkou) + pití a průkazku zdravotní pojišťovny.