Soutěž o nejhezčí vánoční ozdobu

13.12.2013 08:35

V rámci adventních dílen proběhla již tradiční výtvarná soutěž pro veřejnost. Letošním tématem byla výroba „Nejhezčí vánoční ozdoby“. Malí i velcí Petrovjané ukázali, že vánočních nápadů mají dostatek a umí být kreativní! V kategorii dospělých se na prvním místě suverénně umístil Marek Konečný se svým 3D modelem vánoční hvězdy (fotografie pod článkem). Na druhém místě skončila paní Ivana Klásková a na třetím paní Jana Trojancová. V dětské kategorii byla situace daleko vyrovnanější a nakonec všechny tři přední příčky obsadily žákyně čtvrtého ročníku. Z vítězství se radovala Kristýna Bačíková, na druhém místě skončila Tereza Bačíková a bronzovou pozici obsadila Markéta Úlehlová. Vítězové obou kategorií si krom pochutin odnesli také poukázku na nákup v hodnotě 250,- Kč ve strážnickém květinářství paní Bachanové. Děkujeme všem soutěžícím, že své výrobky do soutěže přihlásili a pomohli nám tak současně vyzdobit budovu školy.

Fotografie nejhezčích ozdob si můžete prohlédnout zde...