Souboj dýní vyhrála petrovská zvonice

21.09.2012 09:20

Dva dny před podzimní rovnodenností jsme pro děti a jejich rodiny připravili tradiční akci AHOJ, LÉTO! Také letos jsme zábavné odpoledne plné her na zahradě MŠ doplnili soutěží "O nejlépe vyřezanou dýni". Do druhého ročníku přihlásilo své oranžové výtvory celkem třicet rodin. A bylo se vskutku na co koukat - řezbáři popustili uzdu fantazii, a tak všichni mohli krom tradičních halloweenských motivů obdivovat například opici, Kittynku, květinovou dýni nebo třeba sklep v Plžích. Úplný seznam všech přihlášených dýní naleznete zde. Hlasování veřejnosti bylo nakonec natolik vyrovnané, že na druhém místě skončily se stejným počtem osmi hlasů hned tři dýně - Štěpán Hudeček se svou OPICÍ, Bára Eisová s dýní ZŠ A MŠ PETROV a Katka Fiurášková s KVĚTINOVOU DÝNÍ. Celkovým vítězem se stala rodina Majerčákova s dýní nazvanou "ZVONICA". Všichni medailisté si odnesli chutné odměny a dýňový diplom. Děkujeme touto cestou všem, kteří investovali svůj čas a dýně do soutěže přihlásili. Vaše výtvory budou v příštích dnech zdobit okolí školy, školky i obecního úřadu. Poděkování zaslouží také všichni, kteří nám pomohli tuto akci

 

zrealizovat a celé odpoledne se dětem věnovali. Speciální dík pak patří Martině a Ivovi Bačíkovým, kteří věnovali škole jako sponzorský dar nové hrací prvky na soutěže v hodnotě 4.000,- Kč. Děkujeme! Příjemné odpoledne zakončilo opékání špekáčků a posezení u táboráku.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde!