Školní kolo recitační soutěže

26.03.2017 09:58

V pátek 24. března 2017 se na naší škole uskutečnilo školní kolo recitační soutěže, do které postoupili vítězové kol třídních. Všichni jsme si vyslechli pestrou škálu kratších i delších básniček a básní.

Soutěžilo se ve třech kategoriích: 1. kategorie žáci 1. ročníku, 2. kategorie žáci 2. a 3. ročníku a 3. kategorie žáci 4. a 5. ročníku. Hodinové zápolení, které doprovázela samozřejmě i kapka nervozity, protože všichni soutěžící chtěli vyhrát a postoupit do soutěžního kola mezi malotřídními školami z našeho okolí.

Naši recitátoři se umístili následovně: 1. kategorie - 1. místo MACHÁČKOVÁ Dorota, 2. místo VAŠÍČKOVÁ Karolína a 3. místo MIKULKA David

                                                       2. kategorie - 1. místo MACHÁČEK Mikuláš, 2. místo KONEČNÝ Tadeáš a 3. místo KLÁSEK Antonín

                                                       3. kategorie - 1. místo JANEČKOVÁ Nikol, 2. místo MARTINKOVÁ Natálie a 3. místo TOMŠEJOVÁ Nikola

Do zmíněného soutěžního kola mezi malotřídními školami postupují z každé kategorie první dva umístění.

Všem zúčastněným soutěžícím přeji mnoho úspěchů v dalších soutěžních kláních a samozřejmě těm, kteří budou naši školu reprezentovat v následujícm kole v recitaci přeji hodně štěstí, klidu a co nejméně nervozity.

 

Mgr. Renata Svobodová