RECITAČNÍ SOUTĚŽ MEZI ŠKOLAMI

23.04.2017 19:00

RECITAČNÍ SOUTĚŽ MEZI MALOTŘÍDNÍMI ŠKOLAMI

28. březen 2017 se pro naší školu stal 2. ročníkem recitační soutěže mezi malotřídními školami – Petrov, Radějov, Kněždub, Louka, Tvarožná Lhota, Sudoměřice. Soutěž byla organizovaná ve třech kategoriích.

1. kategorie žáci 1. ročníku

2. kategorie žáci 2. a 3. ročníku

3. kategorie žáci 4. a 5. ročníku

Celkem se soutěže zúčastnilo 46 soutěžících. Všichni účastníci měli připravené velmi hezké kratší básničky a delší básně, které opravdu s nasazením všech sil a dovedností přednesli hojnému publiku v sále kulturního centra.

Nakonec všechny děti odcházely s drobnou sladkou odměnou za svou snahu. Vítězové na stupních oceněných si odnesli odměny knižní a drobné upomínkové předměty.

Celkové umístění:

1. kategorie

1. místo Ria SABOTOVÁ (ZŠ Louka)

2. místo Tomáš LETAŠÍ (ZŠ Kněždub)

3. místo Dorota MACHÁČKOVÁ (ZŠ Petrov)

2. kategorie

1. místo Zuzana JANEČKOVÁ (ZŠ Sudoměřice)

2. místo Adéla PYTLOVÁ (ZŠ Sudoměřice)

3. místo Mikuláš MACHÁČEK (ZŠ Petrov)

3. kategorie

1. místo Tereza SEČKAŘOVÁ (ZŠ Louka)

2. místo Adéla VAŘECHOVÁ (ZŠ Kněždub)

3. místo Šárka JANEČKOVÁ  (ZŠ Sudoněřice)

Pevně věřím, že i v následujících letech se budeme u této příležitosti setkávat.

Mgr. Renata Svobodová