OVOCE DO ŠKOL

02.10.2017 08:21

Vážení rodiče,

naše škola stejně jako i ostatní ZŠ v ČR jsou zapojeny do projektu "Ovoce do škol". 

Něco o projektu:

Projekt Ovoce a zelenina do škol byl v České Republice zahájen ve školním roce 2009/2010. Jedná se o projekt Evropské Unie, jehož cílem je přispět k trvalému zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny, vytvořit správné stravovací návyky ve výživě dětí a tím zároveň bojovat proti dětské obezitě. Cílovou skupinou projektu jsou žáci prvního stupně základních škol, včetně dětí z přípravných tříd základních škol. Podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu a balené ovocné a zeleninové šťávy, které neobsahují konzervanty ani přidaný cukr, sladidla, sůl či tuky. Produkty jsou dětem dodávány zdarma, bez finanční podpory rodičů, a to alespoň dvakrát měsíčně po dobu celého školního roku.

Více na https://ovocedoskol.szif.cz/web/

V poslední dodávce došlo k zaslání produktů se změněnou dobou minimální trvanlivosti. Více v dopise obchodního ředitele firmy OVOCŇÁK.

Omluva za pochybení v dodávce Ovoce a zelenina do škol.pdf

 

Mgr. Renata Svobodová