Organizace vyučování v posledním červnovém týdnu

20.06.2013 12:23

 

Vážení rodiče,

známky za letošní školní rok jsou uzavřeny, učivo probráno a poslední dny tohoto školního roku jsou před námi. Vzhledem k tomu, že vyučování nebude organizováno v posledním týdnu podle rozvrhu, dovolte mi informovat vás o jeho průběhu:

Pátek 21. 6. –  Dopoledne s myslivci na Baťově kanálu – Myslivecký spolek Petrov připravil pro naše děti ze základní i mateřské školy tradiční zábavné dopoledne. Společný odchod ze školy v 8:45 hodin, návrat na oběd v 11:40 (konec vyučování).

Neděle 23. 6. – EXHIBIČNÍ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ KE DNI OTCů je přesunuto na školní zahradu (na hřišti je budován závlahový systém), čas výkopu 18:00, přijďte podpořit své ratolesti a zahrát si fotbálek.

Pondělí 24. 6.ODEVZDÁNÍ UČEBNIC (vygumované, čisté, slepené), pracovní sešity si žáci nechávají. Konec vyučování v 11:40 hodin

Úterý 25. 6. – SPORTOVNÍ DOPOLEDNE se ZŠ Sudoměřice (areál školní zahrady, přátelská utkání ve fotbalu (chlapci) a ve vybíjené (děvčata), konec vyučování v 11:40 hodin

Středa 26. 6.SLAVNOSTNÍ VYŘAZENÍ PŘEDŠKOLÁKů a ŽÁKů 5. ročníku, 10:00 v tělocvičně školy, rodiče jsou srdečně zváni!, konec vyučování v 11:40 hodin

Čtvrtek 27. 6. – ÚKLID TŘÍD, aktivity na školním hřišti, konec vyučování v 11:40 hodin

Pátek 28. 6. – Předání vysvědčení, konec vyučování v 8:30 hodin

 

Dovolte, abych vám poděkoval za spolupráci a podporu, kterou jste naší škole vyjadřovali v průběhu tohoto školního roku, ale především za úsilí a čas, který jste věnovali přípravě vašich dětí do vyučování. Přeji Vám krásnou a zaslouženou dovolenou a budu se 2. září v 8:30 hodin těšit na setkání s vámi na zahájení nového školního roku v tělocvičně naší školy.

 

Mgr. Martin Fiala, ředitel školy                                                                                                              

V Petrově dne 20. 6. 2013