Okresní kolo v mládežnickém florbalu

16.11.2012 09:15

V letošním roce se chlapecký tým naší školy zúčastnil okresního kola turnaje v mládežnickém florbalu. Do této akce, která probíhá pod záštitou České florbalové unie, se letos přihlásilo v celé ČR téměř 700 týmů! Náš celek ve složení Zdeněk KUJA (G) - Michal BAČÍK, Vít WOJNAR, Petr KUCHAŘIČ, Kateřina FIURÁŠKOVÁ, Roman SVAČINA, Martin ZELINKA, Vojtěch ŠŤASTNÝ, Zdeněk TOKOŠ bojoval v B skupině dubňanského turnaje zejména o čest. Na soupeřích byla vidět větší sehranost a také to, že mnoho z nich nastupuje pravidelně v mládežnických týmech k soutěžním utkáním. I proto nebyly výsledky 1:11 (Veselí n. Mor.), 1:6 (Dambořice) a 1:5 (Strážnice) příliš velkým překvapením. Naši chlapci a jedna dívka, ale zaslouží velkou pochvalu, neboť všechna tři utkání bojovali do posledního hvizdu a na palubovce se byli jako lvi s technicky lépe vybavenými a urostlejšími soupeři.  Celý turnaje nakonec vyhrálo družstvo F.A.T.R. Dubňany (postupující) před Veselany a MZŠ Velká nad Veličkou. Postupujícímu celku gratulujeme a přejeme hodně štěstí při krajském finále!