Novou trampolínu už stihli zničit

10.10.2011 08:08

První nemilou událostí letošního školního roku (a věřme, že poslední) bylo poničení trampolíny v areálu zahrady MŠ. Jak už jsme Vás v minulém čísle zpravodaje informovali, trampolína byla pořízena z finančních prostředků, které věnovali sami rodiče dětí z mateřské školy na zlepšení prostředí svých dětí. Z další části peněz už začíná v těchto dnech vznikat při MŠ nové dětské pískoviště.  Chápu, že trampolína je velkým lákadlem i pro dospělé. I já s panem školníkem jsme si skočili. Ale ne současně (nosnost trampolíny je asi 150 kg), ne v botách a ne tak, abychom trampolínu potrhali. Je smutné, že někteří, kteří si na dospělé hrají a mají na to už i věk, se nedokážou chovat tak, aby přitom neničili to, co jim nepatří. Výsledkem Vašeho konání je, že škola celý pozemek zabezpečí proti vniknutí (další vynaložené peníze) a jakýkoliv neoprávněný pohyb osob v areálu bude moci být trestán městskou policií.