Nejhezčí maskou karnevalu vyhlášen OBELIX!

01.02.2012 06:27

Dříve než žáci dostali v úterý 31. ledna svá pololetní vysvědčení, sešli se v tělocvičně základní školy na KARNEVALU. Obrovskou pochvalu si zaslouží všichni, neboť namaskované bylo opravdu všechny děti! Tělocvičnu děti s paní vychovatelkou Běťákovou krásně vyzdobili, za což jim patří velký dík! Konkurence tak byla veliká a vyhrát soutěž o nejhezčí masku nebylo vůbec jednoduché. Čarodějnice, princezny, piráti, robot, smrtka a mnohé další výjevy z pohádek a filmů si spolu pořádně během dopoledne zatancovali a zahráli tradiční i netradiční hry, které jsme pro ně připravili. Všichni pak s napětím očekávali, koho že si to vlastně sami při hlasování zvolili za nejhezčí masku karnevalu... A kolem 10. hodiny bylo jasno! OBELIX alias Magda Režňáková porazil KROKODÝLA Kačku Fiuráškovou o 2 hlasy a tak odcházel stejně jako v pohádce opět neporažen!

 

Fotogalerie z KARNEVALU ZŠ naleznete zde...