Nazujte kopačky a zahrajte si proti dětem!

14.06.2012 11:57

Milí tatínci,

na neděli 17. června jsme pro vás u příležitosti DNE OTCů připravili EXHIBIČNÍ FOTBALOVÉ UTKÁNÍ, ve kterém proti sobě nastoupí od 18.00 hodin TATÍNCI vs. DĚTI. Hrát se bude na polovině fotbalového hřiště v Petrově-Plžích. Sraz všech hráčů (dětí i tatínků) v 17:30 v kabinách na fotbalovém hřišti. S sebou si stačí vzít kopačky a sportovní oblečení – rozlišovací dresy vám budou zapůjčeny na místě. Potvrďte prosím svoji účast touto návratkou nebo na e-mail: reditel@skola-petrov.cz, nejpozději v pátek 15. 6. 2012! Děkuji a těším se na příjemnou sportovní akci.

Mgr. Martin Fiala, ředitel školy

FOTBALOVÉ EXHIBICE se zúčastníme:

Jméno a příjmení:………………………………..……. Tým: a) tatínci            b) děti

Jméno a příjmení:…………………………………..…. Tým: a) tatínci            b) děti