McDonald´s Cup v Petrově vyhrál tým ZŠ Vracov

01.05.2013 07:44

 

Ve čtvrtek 25. dubna proběhlo na hřišti TJ Sokola Petrov v Plžích okrskové kolo tunaje, který již 16. rokem zastřešuje společnost McDonald. Do skupiny bylo nalosováno 5 týmů z nichž se jeden turnaje nakonec neúčastnil (ZŠ Strážnice). Od prvního kola bylo jasné, že o vítězství se mezi sebou utkají celky Vracova a Bzence, které předváděly kvalitativně lepší fotbal než petrovštví a veselští hráči. Naši chlapci v prvním utkání se ZŠ Veselí - Církevní zejména ve druhé půli příjemně překvapili a i přes porážku 1:3 se za svůj výkon rozhodně nemuseli stydět. Druhý zápas však jasně demonstroval sílu konečného vítěze turnaje. Od Vracova jsme po katastrofálním výkonu ve druhém poločase (0:9) už nenašli morální síly na poslední utkání, kde de facto o nic nešlo (0:7 s Bzencem). Nejlepší výkony v našem týmu předvedl Martin Zelinka a Michal Bačík, v útoku byli nejvíce vidět Zdeněk Tokoš a Katka Fiurášková. O jediný čestný zásah našeho týmu do sítě soupeře se postaral Vojta Šťastný. Všem hráčům děkuji za reprezentaci školy a přeji více štěstí v dalším turnaji, kterým bude 7. a 14. 5. vybíjená v Hodoníně a rovněž 7. května Odznak zdatnosti olympijských vítězů v Mikulčicích.

McDonald´s Cup 2013 - okrsek Petrov (25. 4. 2013)

Fototografie z turnaje si můžete prohlédnout ZDE...