MATEMATICKÝ KLOKAN 2015

11.05.2015 18:15

MATEMATICKÝ KLOKAN 2015

Kluci a děvčata, maminky, tatínkové, babičky a dědečkové, no prostě celá rodino!

I v letošním školním roce, v měsíci březnu jsme se, my, žáci 2. až 5. ročníku zapojili do matematické soutěže pod názvem MATEMATICKÝ KLOKAN 2015.

Zjistili jsme, že matematické úkoly, které nám přichystala společnost matematiků jsou někdy docela náročné. Někteří z nás si s nimi poradili bez větších obtíží, někteří jsme spíš hádali než přemýšleli. Avšak všichni, kteří logické zápolení s matematikou nevzdali si zaslouží pochvalu.

Všichni bychom si měli pamatovat, že PŘEKÁŽKY SE ZDOLÁVAJÍ, NEOBCHÁZEJÍ A NEODKLÁDAJÍ!!!

Mezi úspěšné řešitele na naší škole patří v kategorii CVRČEK Nikol Janečková, Nikola Šírová, František Javornický, Miroslav Kadlečík, v kategirii KLOKAN Ema Buchtíková,

Všem počtářům a bojovníkům s matematikou a logikou blahopřejeme.

Žáci 2. až 5. ročníku základní školy Petrov