Jak vyhrát soutěž o nejhezčí dýni? Stačí postavit "šmoulí dům"

26.09.2013 19:16

Jak lze vyhrát v soutěži o nejhezčí vyřezávanou dýni v Petrově třikrát po sobě? Stačí mít pořádnou dýni, být zručný a hlavně - mít nápad, který bude originální. Toto vše splnili všichni účastníci soutěže, která byla součástí tradiční akce "Ahoj, léto!".  Do soutěže letos rodiny přihlásily na dvě desítky dýní. Oproti loňskému roku jsme tentokrát dali každému účastníkovi možnost hlasovat hned pro dvě dýně. O tom, jaké nápady letos Petrovjané měli, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Ze všech sedmnácti registrovaných dýní se nejvíce líbila dýně "Šmoulí dům" (42 hlasy). Rodina Majerčákova tak obhájila vítězství z předchozích dvou ročníků soutěže! Na místě druhém se umístila rodina Pivoňkova s dýní "Kočár tažený koňmi" (26 hlasů) a na třetím místě se umístila rodina Konečných s dýní "Pavouk" (20 hlasů). Všem, kteří do této soutěže přispěli svým dýňovým výtvorem, děkujeme. Dýně budou v příštích dnech zdobit jak prostranství kolem MŠ, tak i vstup do Obecního úřadu o nadcházejícím hodovém víkendu.