DOPOLEDNE S KOUZELNÍKEM

10.12.2017 19:12

ČÁRY, MÁRY, POD KOČÁRY…

 

        Ne, to návštěva, která k nám do školy a školky zavítala, vůbec neříkala.

V pondělí 13. listopadu za námi přijel kouzelník.

Dopoledne v 9 hodin se kulturním sálem společenského centra začal ozývat radostný výskot a smích našich dětí. Uvítal je a po celou dobu návštěvy je bavil různými triky, drobnými kouzly pan kouzelník z váženého rodu kouzelníků, pan Waldini. Poněvadž mu chyběla asistentka, byly k těmto činnostem zvány na pódium pomocníci z řad malých diváků. Všem se jejich asistence velmi hezky podařila zvládnout.

Všechny triky a kouzla měl pan kouzelník připraveny a jistě největší ohlas měla kouzla, při kterých vytáhl z klobouku králíka nebo holoubka.

       Pevně věřím, že i v příštích letech si k nám kouzelníka pomocí kouzelného sluchátka našeho telefonu opět přivoláme.

 

 

Mgr. Renata Svobodová, ředitelka školy