Do I. ročníku pro školní rok 2012/2013 jsme zapsali 14 žáků

12.02.2012 13:21

Ve čtvrtek 2. února 2012 se pro 14 dětí z naší mateřské školy začala psát nová kapitola jejich života. Prošly totiž úspěšně zápisem do I. ročníku pro příští školní rok a mohou se tak těšit od září do školních lavic! Dalším třem dětem bude v nejbližší době povolen odklad školní docházky. Zápis jsme tentokrát pojali více interaktivně, a tak na děti čekala celkem čtyři stanoviště, na nichž plnily úkoly různého druhu. Našim záměrem bylo umožnit dětem i rodičům projít si celou školu a krom plnění úkolů se zde i trochu porozhlédnout. Po splnění všech aktivit na děti čekala sladká odměna v podobě krásného a chutného dortu ve tvaru školy, který upekla paní kuchařka Bačíková. Na všechny budoucí prvňáčky se už těšíme a věříme, že se jim u nás na škole bude líbit!