Děti zhlédnou výchovný koncert pana Vojkůvky

28.01.2013 08:28

Na pátek 8. února jsme pro děti základní i mateřské školy zajistili koncert pana Břetislava Vojkůvky (tenor, agentura Bell Canto). Koncerty proběhnou v dopoledních hodinách, vybíráme 50,- Kč, děti přinesou tuto částku do středy 6. února 2013. 

 

Bližší informace o vystoupení:

 

Název pořadu: Procházka hudbou

Hudební vystoupení je sestaveno z melodických písní a rytmických skladeb čes. a svět. skladatelů a je zábavné, poučné i výchovné. Dětské písně a skladby jsou doprovázeny obrázky ( zvířátka, pohádkové postavy atd.), mají různou náladu, děj, hádanky - textové, hudební, obrázkové; pohybové- taneční ztvárnění a učí děti poslouchat hudbu a vnímat text. Průvodní slovo je vedeno zábavnou i poučnou formou výkladu, otázek a odpovědíDěti jsou aktivně zapojeny a jsou součástí vystoupení.

Písničky :   Kočičky, Sluníčko, Kuřátka, Mravenčí ukolébavka ...

Skladbičky :   Píseň pro Elišku, Včelka Mája, Polka, Svatební pochod, Hrací skříňka ...

Písničky a skladbičky z pohádek a večerníčků :   Včelí medvídci, Tři veteráni,

Lotrando a Zubejda, Princezna ze mlejna, Mach a Šebestová ...