COOP spolu s Procter&Gamble podpořili naši školu

15.10.2012 19:37

Šířit olympijskou myšlenku, sport a zdravý životní styl mezi dětmi a zároveň poděkovat maminkám za podporu budoucích sportovců bylo záměrem projektu

Sport na školách, který zorganizovala prodejní družstva COOP a výrobce Procter&Gamble.

Jedna koruna z každého výrobku Procter&Gamble, který se prodal v období od 1. června do 31. srpna 2012 v prodejnách COOP, byla věnována na zakoupení sportovního vybavení do základních škol v regionech.

Projektu se zúčastnilo celkem 14 družstev COOP. Za uvedené období se prodalo 345 tisíc produktů různých značek P&G. Výtěžek nyní putuje k dětem do 17 škol v Čechách i na Moravě na nákup sportovního vybavení.

Naše škola měla to štěstí, že byla mezi trojicí vybraných škol, které finanční podporu získaly. Děkujeme tímto Jednotě - spotřebnímu družstvu Hodonín za finanační dar, z kterého bude pořízeno florbalové vybavení pro gólmana (cca. 4.000,-), 10 házenkářských míčů (3.500,-) a balanční a posilovací pomůcky do hodin školní tělesné výchovy.

Odměněné školy a školky v našem okrese:

1. Základní a mateřská škola Uhřice - finanční dar 20 000 Kč

2. Mateřská škola Těmice - finanční dar 10 000 Kč