Chlapce 4. a 5. ročníku čeká brigáda na fotbalovém hřišti

14.06.2013 11:54

 

Vážení rodiče, v pondělí 17. června 2013 se chlapci 4. a 5. ročníku zúčastní brigády na fotbalovém hřišti. Chlapci se budou tento den učit první tři hodiny, poté budou odvedeni ped.doprovodem na fotbalové hřiště v Plžích, kde budou pomáhat se zahrabáváním rýh pro závlahu trávníku. S sebou si chlapci vezmou starší sportovní oblečení, pracovní rukavice, pevné boty, hrábě a vzhledem ke slunečnému počasí doporučujeme i baseballovou čepici. Pitný režim i dohled nad žáky bude po celou dobu na hřišti zajištěn (p. Opavský). Po skončení brigády (cca. kolem 13. hodiny) budou žáci odvedeni na oběd do ŠJ a poté odchází domů. Touto brigádou žáci symbolicky poděkují fotbalovému klubu Sokol Petrov za fotbalové branky včetně sítí, které již využíváme na školní zahradě a které škole věnoval právě petrovský fotbalový klub.