Čert a Míkuláš ve škole

15.12.2014 08:37

A je to tady, podivné řinčení, ještě podivnější brblání. Co to jen děti může být?

Ano, máte pravdu. Přišel k nám do školy i letos Mikuláš, Anděl i Čert.

Jestli pak jste byly děti hodné, moc jste nezlobily? To je první otázka Mikuláše. Někteří z Vás jsou odvážnější a Mikuláši odpoví, někteří jsou úplně potichoučku. Že by to byla ta naše zlobidýlka? Nad odpovědí se zamyslete každý sám.

Děti ve škole Mikuláši zarecitovaly krátké básničky a zazpívaly čertovské písničky. Ti nejmenší v naší mateřské škole Mikuláši, Andělovi a Čertovi i zatančili čertovský tanec. Paní učitelkám patří poděkování za jejich snahu a přípravu básniček a písniček.

Jsme rádi, že na nás Mikuláš s Andělem a Čertem nezapomněli a přinesli nám malou nadílku.

A už nyní se těšíme na příští rok, kdy nás opět navštíví.

 

Mgr. Renata Svobodová

Ředitelka ZŠ a MŠ