ČAROVÁNÍ A KOUZLENÍ

09.10.2016 16:57

Kouzelné představení

Den 27. září byl pro nás tak trochu kouzelný, protože nás navštívil pan kouzelník. Na jeho představení jsme přišly nejen my – děti mateřské školy a základní školy v Petrově, ale i děti ze základní školy v Sudoměřicích. Pan kouzelník nechal spoustu věcí zmizet, objevit na jiném místě, rozpojil zapeklité uzly, spojil nespojitelné a vyčaroval různé věci - dokonce i peníze J. Samozřejmě nechyběl ani králík v klobouku. A jak se mu to povedlo? No přece na každé kouzlo je potřeba kouzelná hůlka! Nejlepší na tom bylo, že i my děti jsme se mohly do kouzlení zapojit a přiučit se kouzelným kouskům. Celé vystoupení provázelo obdivné:„ Óóóó, áááá a jéééé!“ Pan kouzelník vyčaroval nejen králíka, ale i úsměv na naší tváři, za což mu patří velké poděkování. 

                                                                                                                      Děti MŠ a ZŠ Petrov