ZMĚNA CENY OBĚDŮ od září 2019

08.07.2019 10:52

Ze školní jídelny

Vážení občané,

již několik let dodáváme zájemcům o stravu z naší jídelny obědy za nezměněnou cenu. Jelikož chceme i nadále udržet vysokou kvalitu používaných surovin i skladby jídelního lístku, jsme z důvodu zvyšujících se nákladů jak na potraviny, tak režijních, nuceni od září 2019 navýšit cenu obědů na 62,-Kč / 1 oběd. Pro srovnání si dovolujeme uvést také ceny stravného v okolních provozovnách. Věříme, že se u Vás setkáme s pochopením, protože i přes navýšení se snažíme udržet cenu na minimální možné úrovni.

 

ZŠ Školní                              70,-Kč/oběd

Good Food                         69,-Kč/oběd

ZŠ MK Strážnice                70,-Kč/oběd

Hotel Strážnice                 105,-Kč/oběd

 

S přáním příjemně prožitého léta

Kolektiv zaměstnanců školní jídelny