ODHLAŠOVÁNÍ DĚTÍ Z MŠ

17.10.2020 16:53

Vážení rodiče,

 

od 1.9.2020 došlo ke změně v systému odhlašování dětí z MŠ a obědů. Tato informace byla uvedena na třídní schůzce a v papírech se školním řádem školní jídelny, které jste obdrželi na začátku školního roku. Děti je nutné primárně omluvit p. Eisové (vedoucí školní jídelny) na čísle 606541854. Odhlašování stravy se provádí den předem, v případě náhlého onemocnění je možné stravu odhlásit nejpozději do 7:30 daného dne, poté neodebraná strava propadá. Dítě je tedy nutné odhlašovat samostatně jak ze stravování, tak z pobytu v mateřské škole. Ani osobní omluva u paní učitelky den předem tedy k odhlášení obědu nestačí. V příloze Vám posílám stručný přehled kontaktů, které rodiče dětí z MŠ nejčastěji potřebují. Dávejte si, prosím, na odhlašování záležet, ať Vám obědy zbytečně nepropadají. 

 

S pozdravem a přáním pěkného dne

 

vedoucí učitelka Markéta Klepáčová

 

MŠ Petrov