DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

17.01.2020 13:34

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

       V pondělí 13. ledna 2020 se otevřely dveře naší ZŠ a MŠ veřejnosti, která si mohla prohlédnout  prostory budov a také se podívat, jak to v současné době ve škole a školce „chodí“.

      V průběhu dopoledne se přišly podívat do mateřské školy maminky s menšími dětmi na aktivity dne, kterými začaly paní učitelky nový týden. Většina návštěvníků z řad mladších dětí se také zúčastnila skotačení a drobných činností. Před obědem odcházely děti s maminkami příjemně unavené, ale jistě spokojené domů.

      Do školy se přišli podívat převážně rodiče a prarodiče na své děti, které jim předvedly, co vše zvládají. Příchozí si prohlédli také výzdobu chodeb a tříd, jejich děti je těmito místy velmi rády provedly a pochlubily se svými výtvory. V letošním roce sice navštívilo školu méně rodičů, ale věřím, že i ti se u nás cítili příjemně.

 

Mgr. Renata Svobodová