DEN NARUBY

26.03.2021 12:15

DEN NARUBY

Žáci naší školy se pro dnešní den postavili do role učitelů. A to ne ledajakých - vyzkoušeli si roli učitele v "době koronavirové." Úkol to nebyl jednoduchý. Samostatně nebo ve dvojicích si připravili online aktivitu, při níž si všichni procvičili probírané učivo. Někteří žáci dokázali sdílet online cvičení, jiní si připravili hádanky a přesmyčky, další žáci zůstali u tradičního způsobu a zvolili práci s učebnicí. Tak jako v běžné online hodině se museli i dnes vypořádat s  technickými problémy, které výuku bohužel doprovází. I přes tyto potíže, zvládli svůj úkol na jedničku.  Ve fologalerii můžete najít i několik momentek z výuky :)

Reakce dětí na dnešní výuku:

"Bylo to moc dobré.Výhoda - máme jenom 3 hodiny. Nevýhoda,seká se to."

"Dnešní hodina se mi líbila. "

"Líbilo se mi být učitelem.Online výuka se mi také líbí :)"

"Líbilo se mi být učitelem, nevýhody online výuky jsou, že nemůžeme být spolu ve třídě, počítač občas nefunguje tak, jak by měl a seká se to."

.

líbilo se mi být učitelem . (womanteacher)
  Online výuka  se mi také líbí (like)
.