MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ COVID 19

Na základě rozhodnutí vlády ze dne 12.10.2020 jsme nuceni přejít od středy 14.10.2020 na distanční výuku a uzavřít celou školu, včetně školní družiny.

Podle informací z portálu seznam.cz by se minimálně žáci 1. stupně měli do školy vrátit 2. listopadu 2020.

Vašim dětem bude učivo zadáváno postupně přes následující webové stránky: https://www.skolavpyzamu.cz/.

Žáci jednotlivých ročníků jsou pedagogy přihlášeni a obdrželi přihlašovací údaje včetně přesné adresy pro svou třídu (vlepeno do žákovských knížek). Žákům prvního ročníku byla zadána práce do konce tohoto týdne tj. do 16. 10. 2020.

Prosím, vyzkoušejte připojení svých dětí na tyto stránky.

Vzhledem k současné epidemiologické situaci SE ZVÝŠENÝM VÝSKYTEM COVID- 19 pozorujte zdravotní stav svých dětí a v případě, že pozorujete jakékoliv příznaky respiračního onemocnění, kontaktujte telefonicky či emailem svého dětského lékaře.

Další informace k průběhu vzdělávání budou průběžně vkládány na web školy a do emailových schránek rodičů. Omezený provoz ZŠ bude od 8:30 do 11:30.

Věříme, že se situace vrátí co nejdříve k normálu a výuka bude moci probíhat prezenční formou.

Všem přejeme pevné nervy a hodně zdraví.

Mgr. Renata Svobodová, ředitelka školy